Dialoog
Creatieve Netwerk Bijeenkomst rondom ‘Verspilspijt en Voedsel’ Kunst, eten en kennisdelen richting circulaire stad
Wees welkom om de Creatieve Netwerkbijeenkomst rondom Verspilspijt en Voedsel bij te wonen. Een avond in het Keilepand met presentaties en een panelgesprek, onder het genot van een driegangen diner van chefkok Gilbert Kolff.
Er zijn korte presentaties van Anoek van den Broek van Rotterdam Circulair, kunstenaar-architect Caroline Bijvoet en chef-kok Gilbert Kolff van FONDRotterdam. Fotograaf Ruud Sies zorgt voor een vrolijke uitsmijter in het kader van zijn expositie GOOD FOOD in het Nederlands Fotomuseum (opening 12 juni a.s.). De special guests delen hun kennis over de bodem en het gebouw binnen dit gebied, over afvalstromen, over circulariteit, en over ‘GOOD FOOD’. De deelnemers gaan met elkaar in gesprek onder het genot van een smakelijk biologisch vegetarisch diner gemaakt door chefkok Gilbert Kolff.
Research bij milieuparken
Kunstenaar-architect Caroline Bijvoet ging op research bij milieuparken de HER in Rotterdam en bij IRADO in Schiedam. Ze verzamelde daar beeldmateriaal voor haar serie Verspilspijt. De serie levensgrote schilderijen gaan over de verschillende afvalstromen in de tussenzone: al weggerukt uit ons dagelijks leven, geselecteerd en broederlijk gegroepeerd, in afwachting van hergebruik, of van hun rol als brandstof om onze monstergrote verbrandingsovens draaiend te kunnen houden. Voor een circulaire stad is perspectiefkanteling nodig. Het geschilderd werk van Bijvoet in de expositie ISRAF- Verspilpijt’ draagt daar aan bij. De deelnemers zitten letterlijk tussen de schilderijen in een speciale opstelling voor dit event met 3-gangen diner door chefkok Gilbert Kolff van FOND Rotterdam.
Aanmelden / tickets
In verband met het diner is er een maximaal aantal deelnemers voor deze bijeenkomst. koop dus van te voren je tickets via deze link.