Lezing
Ontbijt in de Maashaven met Robert Winkel
Dag én Nacht van de Architectuur
Ontbijt gezellig mee met architect Robert Winkel (Mei architects and planners) op het drijvende festivalhart in de Maashaven. Aysel Kaya, programmaleider van Zomer op Zuid, gaat met hem in gesprek over zijn kijk op Rotterdam, zijn persoonlijke fascinaties en favoriete plekken in de stad.
Ze gaan in gesprek over de projecten van zijn bureau, zoals de prijswinnende Fenix en het masterplan voor de ambitieuze Cultuurcampus op Zuid. Wat dragen deze bij aan de ontwikkeling van Rotterdam-Zuid en hoe kijkt hij naar de toekomst van de stad? Aan de hand van SAWA, een volledig houten woongebouw, vertelt hij hoe het bureau een bijdrage wil leveren aan een leefbare en duurzame stad. Robert Winkel staat garant voor een aangenaam en eigenzinnig ontbijtgesprek: ’We nemen ons werk uiterst serieus, maar onszelf niet’ is een gevleugelde uitspraak van hem.
Praktische info
- Bezoek je dit programma, dan is het niet nodig om een apart entreeticket voor het festivalhart te kopen. Een ticket voor dit programma geeft al toegang tot het drijvende festivalhart.
- Meld je bij de welkomstbalie van de Rotterdam Architectuur Maand op het pleintje voor de Maassilo. Laat hier je ticket scannen. Je ontvangt een bandje waarmee je toegang krijgt tot het programma in het drijvende festivalhart. Kom je 30 minuten vóór aanvang van het programma, dan kun je ook nog de route door het festivalhart lopen
- LET OP! Ga niet direct naar de drijvende bakken, zonder (programma)bandje krijg je geen toegang.
Spreker
mei architects and planners