22.06
Workshop

Workshop nieuw leven voor oud hout

Leer van gebruikt hout weer iets moois maken

Gebruikt hout heeft vaak een gaatje, scheur of deuk. In deze workshop leer je hoe je dit hout opwaardeert tot een mooie plank die je thuis kunt ophangen.

In deze workshop leer je verschillende manieren om een gebruikte plank op te waarderen. Zo maak je van oud, gebruikt hout weer iets moois. Je gaat aan de slag met het vullen van gaten, lijmen van scheuren, zagen, schuren en afwerken. Daarna tover je je plank om in een toffe boekenplank voor aan de muur!

Geen ervaring? Geen nood, de workshop is geschikt voor alle niveaus. Het ontwerp en begeleiding worden aangepast aan jouw niveau.

Samen bouwen?

Wil je met zijn tweeën komen en samen aan één product bouwen? Koop dan een combi-ticket. De tweede persoon betaalt dan 50% van de prijs van de workshop.

Ga naar website
Ga naar Instagram pagina

Praktische info
Tijd

Van: 13:00 uur
Tot: 17:00 uur

Locatie

Buurman Rotterdam
Schiehaven 17c
3024 EC
Rotterdam

Organisator

Buurman Rotterdam

Toegang

65 euro

Voertaal

Nederlands, Engels

Let op!

Dit evenement is al geweest.